У Франції вперше зафіксували випадок зараження Еболою. Небезпечний вірус виявили у лікаря, який повернувся з Африки.
Про це свідчать
заява МОЗ Франції та
допис Європейського центру з профілактики та контролю захворювань.
Інфікованого медика вже госпіталізували до спеціалізованої лікарні. Наразі його стан оцінюють як стабільний.
Французькі служби терміново шукають усіх, хто міг контактувати з лікарем після його повернення з Демократичної Республіки Конго. Усіх знайдених контактних осіб відправлять на обов’язкову 21-денну ізоляцію під наглядом медиків.
Водночас у французькому міністерстві підкреслили, що ризик для населення є "дуже низьким".
Попри виявлений випадок, у Європейському центрі з профілактики та контролю захворювань зазначають, що загальний ризик поширення інфекції серед жителів Євросоюзу наразі залишається низьким.