Українець Олександр Усик вирішив відмовитися від колекції чемпіонських поясів за різними версіями. 
Про це
свідчить пост в Instagram спортсмена.
Непереможний на професіональному рівні боксер звільнив титули WBC, WBA, IBO, IBF та The Ring у хевівейті. Тепер провідні боксерські організації повинні визначити офіційних претендентів на чемпіонські пояси. Водночас Усик не завершить кар'єру.
«Сьогодні гарний день сказати про те, що я хочу покинути всі свої пояси, якими сьогодні володію. Зробити їх вільними, аби боксували хлопці, які стоять в черзі за ними. Друзі, я залишаю пояси, але не йду зі спорту, тому що в мене є last dance. Усім хочу подякувати, з повагою ставлюсь до всіх організації. Хочу всім подякувати та сказати: «Далі більше». Слава Богу за все. Слава Україні!» – заявив Усик.