На Кубані вдруге за місяць спалахнула нафтобаза: горять кілька резервуарів



NEWSUA
 25 червня 2026, 05:51   1237  

У станиці Полтавській Краснодарського краю вдруге за червень спалахнула нафтобаза після удару безпілотників. За даними місцевих мешканців, горять три резервуари.

Про це повідомляють моніторингові канали exilenova+ та supernova+.

За повідомленнями місцевих мешканців, вогонь охопив три резервуари, деякі із них - повні. На кадрах видно полум'я і дим над нафтобазою. Офіційних підтверджень від оперативного штабу Краснодарського краю поки що не надходило.

АТ «Полтавська нафтобаза» – не виробниче підприємство, а логістичний вузол: вона приймає нафтопродукти від НПЗ «Лукойлу» і розподіляє їх через власну мережу АЗС (34 традиційних і 9 багатопаливних заправок під брендом PNB) та іншим споживачам Краснодарського краю і Республіки Адигея. Резервуарний парк налічує 28 ємностей загальною місткістю 14 950 кубометрів. Об'єкт розташований за 80 кілометрів на захід від Краснодара та приблизно за 385 кілометрів від лінії фронту.

Краснодарський край – один із ключових тилових регіонів Росії у війні проти України. Звідси постачають значну частину пального для армії на південному та східному напрямках.



ТОП-НОВИНИ ЗА ДОБУ


ПОГОДА


ЗДОРОВ'Я